Äldreomsorg

Äldreomsorgschefsnätverket består av verksamhetschefer eller motsvarande i kommunerna inom Familjen Helsingborg.

Syftet med att träffas regelbundet i nätverksform är en ökad samverkan mellan kommunerna, erfarenhetsutbyte och inspiration.

Christin Jonsson, Landskrona stad Christin.jonsson@landskrona.se
Susanne Bodén, Svalövs kommun Susanne.boden@svalov.se
Helena Gottfriedsson, Ängelholms kommun helena.gottfriedsson@engelholm.se
Ingela Holmström, Klippans kommun ingela.holmstrom@klippan.se
Sofia Persson, Bjuvs kommun sofia.persson@bjuv.se
Ursula Svensson, Åstorps kommun

ursula.svensson@astorp.se

Patrik Wilhelmsson, Perstorps kommun patrik.wilhelmsson@perstorp.se
Camilla Lindgren, Höganäs kommun camilla.lindgren@hoganas.se
Emma Pihl, Båstads kommun emma.pihl@bastad.se
Ingrid Bergh, Helsingborgs stad ingrid.bergh@helsingborg.se
Eric Semb, Helsingborgs stad Eric.Semb@helsingborg.se
Vakant, Örkelljunga kommun

Translate

You can use Google Translate to translate the contents of familjenhelsingborg.se. To do that, select the language you would like to translate into in the list below.
Please bear in mind, since the Google Translate is an automatically generated translation, we do not take any responsibility for errors in the text.

Close