Äldreomsorg

Äldreomsorgschefsnätverket består av verksamhetschefer eller motsvarande i kommunerna inom Familjen Helsingborg.

Syftet med att träffas regelbundet i nätverksform är en ökad samverkan mellan kommunerna, erfarenhetsutbyte och inspiration.

Mötesdatum 2020

  • 13 februari – inställt
  • 2 april kl. 13.30, Höganäs – inställt
  • 20 oktober kl 13, Teamsmöte

Mötesanteckningar

20-10-20

Nätverkets medlemmar

Landskrona stad Vakant
Jessica Öberg, Svalövs kommun Jessica.oberg@svalov.se
Helena Gottfriedsson, Ängelholms kommun helena.gottfriedsson@engelholm.se
Ingela Holmström, Klippans kommun ingela.holmstrom@klippan.se
Sofia Persson, Bjuvs kommun sofia.persson@bjuv.se
Gun Bylund, Åstorps kommun

gun.bylund@astorp.se

Patrik Wilhelmsson, Perstorps kommun patrik.wilhelmsson@perstorp.se
Camilla Lindgren, Höganäs kommun camilla.lindgren@hoganas.se
Pernilla Holte, Båstads kommun pernilla.holte@bastad.se
Ingrid Bergh, Helsingborgs stad ingrid.bergh@helsingborg.se
Eric Semb, Helsingborgs stad Eric.Semb@helsingborg.se
Linda Haeggström, Örkelljunga kommun linda.haeggstrom@orkelljunga.se

Translate

You can use Google Translate to translate the contents of familjenhelsingborg.se. To do that, select the language you would like to translate into in the list below.
Please bear in mind, since the Google Translate is an automatically generated translation, we do not take any responsibility for errors in the text.

Close