Hälso- och sjukvård

Hälso- och sjukvårdsnätverket består av verksamhetschefer eller motsvarande i kommunerna inom Familjen Helsingborg.

Syftet med att träffas regelbundet i nätverksform är en ökad samverkan mellan kommunerna, erfarenhetsutbyte och inspiration.

Nätverkets protokoll

2019-10-04

Nätverkets medlemmar

Anette Nihlen, Bjuvs kommun anette.nihlen@bjuv.se
Lena Täringskog, Båstads kommun lena.taringskog@bastad.se
Ingrid Nyman, Helsingborgs stad Ingrid.nyman@helsingborg.se
Karin Borgman Remse, Höganäs kommun Karin.BorgmanRemse@hoganas.se
Petra Österlin, Klippans kommun petra.Osterlin@klippan.se
Mica Bodic, Landskrona stad mica.bodic@landskrona.se
Patrik Willhemsson, Perstorps kommun patrik.wilhelmsson@perstorp.se
Anneli Westlund, Svalövs kommun anneli.westlund@svalov.se
Ursula Svensson, Åstorps kommun ursula.svensson@astorp.se
Björn Klemedsson, Ängelholms kommun Bjorn.Klemedsson@engelholm.se
Cecilia Stewart, Örkelljunga kommun cecilia.stewart@orkelljunga.se

Translate

You can use Google Translate to translate the contents of familjenhelsingborg.se. To do that, select the language you would like to translate into in the list below.
Please bear in mind, since the Google Translate is an automatically generated translation, we do not take any responsibility for errors in the text.

Close