Individ- och familjeomsorg

   

Individ- och familjeomsorgsnätverket består av verksamhetschefer eller motsvarande i kommunerna inom Familjen Helsingborg.

Syftet med att träffas regelbundet i nätverksform är en ökad samverkan mellan kommunerna, erfarenhetsutbyte och inspiration.

Mötesdatum 2021

  • 26 februari i Helsingborg
  • 7 maj i Svalöv
  • 24 september i Båstad
  • 26 november i Bjuv

Nätverkets medlemmar

Bjuvs kommun
Mikael Bogarve
mikael.bogarve@bjuv.se
Bjuvs kommun
Ulrik Ahlm
ulrik.ahlm@bjuv.se
Båstads kommun
Lena Täringskog
lena.taringskog@bastad.se
Helsingborgs stad
Annika Weman Widegård
annika.wemanwidegard@helsingborg.se
Helsingborgs stad
Jessica Nordenvall
jessica.nordenvall@helsingborg.se
Helsingborgs stad
Jessica Granquist
jessica.granquist@helsingborg.se
Höganäs kommun
Anita Bengtsson
anita.bengtsson@hoganas.se
Klippans kommun
Marie Brynbo
marie.brynbo@klippan.se
Landskrona stad
Carina Jording
carina.jording@landskrona.se
Perstorps kommun
Jessika Nilsson
jessika.nilsson@perstorp.se
Svalövs kommun
Cecilia Andersson
cecilia.m.andersson@svalov.se
Åstorps kommun
Jessica Björn
jessica.bjorn@astorp.se
Ängelholms kommun
Barbara Boron
barbara.boron@engelholm.se
Örkelljunga kommun
Matilda Hedén
matilda.heden@orkelljunga.se

Translate

You can use Google Translate to translate the contents of familjenhelsingborg.se. To do that, select the language you would like to translate into in the list below.
Please bear in mind, since the Google Translate is an automatically generated translation, we do not take any responsibility for errors in the text.

Close