Individ-och familjeomsorg

Individ- och familjeomsorgsnätverket består av verksamhetschefer eller motsvarande i kommunerna inom Familjen Helsingborg.

Syftet med att träffas regelbundet i nätverksform är en ökad samverkan mellan kommunerna, erfarenhetsutbyte och inspiration.

Mötesdatum

  • 21 februari, Landskrona
  • 15 maj, Bjuv
  • 2 oktober, Klippan
  • 4 december, Ängelholm

Nätverkets protokoll

2019-05-24

2019-10-18

Nätverkets medlemmar

Bjuvs kommun, Mikael Bogarve mikael.bogarve@bjuv.se
Bjuvs kommun, Ulrik Ahlm ulrik.ahlm@bjuv.se
Båstads kommun, Lena Täringskog lena.taringskog@bastad.se
Helsingborgs stad, Annika Weman Widegård Annika.WemanWidegard@helsingborg.se
Helsingborgs stad, Jessica Nordenvall Jessica.Nordenvall@helsingborg.se
Helsingborgs stad, Jessica Granquist Jessica.Granquist@helsingborg.se
Höganäs kommun, Anita Bengtsson anita.bengtsson@hoganas.se
Klippans kommun, Marie Brynbo marie.brynbo@klippan.se
Landskrona stad, Carina Jording carina.jording@landskrona.se
Perstorps kommun, Jessika Nilsson Jessika.Nilsson@perstorp.se
Svalövs kommun, Mikael Lindberg mikael.lindberg@svalov.se
Åstorps kommun, Jessica Björn Jessica.Bjorn@astorp.se
Ängelholms kommun, Barbara Boron Barbara.Boron@engelholm.se
Örkelljunga kommun, Matilda Hedén Matilda.Heden@orkelljunga.se

Translate

You can use Google Translate to translate the contents of familjenhelsingborg.se. To do that, select the language you would like to translate into in the list below.
Please bear in mind, since the Google Translate is an automatically generated translation, we do not take any responsibility for errors in the text.

Close