Kvalitetsnätverket

Kvalitetsnätverket består av medarbetare i kommunerna inom Familjen Helsingborg.

Syftet med att träffas regelbundet i nätverksform är en ökad samverkan mellan kommunerna, erfarenhetsutbyte och inspiration.

Mötesdatum 2020

  • 6 mars, kl 9.30-12 i Landskrona
  • 29 maj, Helsingborg
  • 25 september, Åstorp
  • 27 november, ?

Nätverkets protokoll

Kommer ligga här

Nätverkets medlemmar

Sandra Bingström, Bjuv sandra.bingstrom@bjuv.se
Ingrid Pettersson, Båstad ingrid.pettersson@bastad.se

Gunilla Christiansson, Helsingborg

Maria Rosendahl, Helsingborg

gunilla.christiansson@helsingborg.se

maria.rosendahl@helsingborg.se

Wenche Jonsson, Höganäs wenche.jonsson@hoganas.se
Gustav Engblom, Klippan gustav.engblom@klippan.se
Corinna Reitzig, Landskrona corinna.reitzig@landskrona.se
My Erdfelt, Landskrona my.erdfelt@landskrona.se
Karin Andersen, Landskrona karin.andersen@landskrona.se
Johan Agerblom, Landskrona johan.agerblom@landskrona.se
Therese Andersen, Landskrona therese.s.andersen@landskrona.se
Victor Vilsmyr, Perstorp victor.vilsmyr@perstorp.se
Maria Eriksson, Svalöv maria.eriksson@svalov.se
Ingela Nylander, Svalöv ingela.nylander@svalov.se
Camilla Knobblock, Svalöv camilla.knobblock@svalov.se
Magnus Nygren, Åstorp magnus.nygren@astorp.se
Fredrica Hass-Bergendorff, Ängelholm fredrica.hass-bergendorff@engelholm.se
Johanna Palmer, Ängelholm johanna.palmer@engelholm.se
Rose-Marie Karlsson, Örkelljunga rose-marie.karlsson@orkelljunga.se
Susanne Olsson, Örkelljunga susanne.olsson@orkelljunga.se

Translate

You can use Google Translate to translate the contents of familjenhelsingborg.se. To do that, select the language you would like to translate into in the list below.
Please bear in mind, since the Google Translate is an automatically generated translation, we do not take any responsibility for errors in the text.

Close