MAS/MAR-nätverket

MAS/MAR-nätverket består av MAS och MAR i kommunerna inom Familjen Helsingborg.

Syftet med att träffas regelbundet i nätverksform är en ökad samverkan mellan kommunerna, erfarenhetsutbyte och inspiration

Mötesdatum 2020

  • 24 januari, Helsingborg
  • 27 februari, Bjuv
  • 20 mars, Båstad
  • 16 april, Ängelholm
  • 22 april, Helsingborg (alla 33 kommuner i Skåne)
  • 28 maj, Örkelljunga

Nätverkets protokoll

Kommer ligga här..

Nätverkets medlemmar

Bjuvs kommun,Malin Sjöberg, MAS malin.sjoberg@bjuv.se
Båstads kommun, Sandra Sturk, MAS sandra.sturk@bastad.se
Helsingborgs stad, Gith Nordqvist, MAS gith.nordqvist@helsingborg.se
Helsingborgs stad, Monica Persson, MAR monica.persson@helsingborg.se
Höganäs kommun, Ebba Larsson, MAS ebba.larsson@hoganas.se
Klippans kommun Sandra Olsson, MAS sandra.olsson@klippan.se
Åstorps kommun, Rada Tripunovic, MAS rada.tripunovic@astorp.se
Ängelholms kommun, Bodil Fälth, MAR bodil.falth@engelholm.se
Ängelholms kommun, Therese Finn, MAS therese.finn@engelholm.se
Örkelljunga kommun, Sandra Olsson, MAS sandra.olsson@klippan.se

Translate

You can use Google Translate to translate the contents of familjenhelsingborg.se. To do that, select the language you would like to translate into in the list below.
Please bear in mind, since the Google Translate is an automatically generated translation, we do not take any responsibility for errors in the text.

Close