Myndighetschefsnätverk ÄO och LSS

Myndighetschefsnätverket består av verksamhetschefer och enhetschefer eller motsvarande i kommunerna inom Familjen Helsingborg.

Syftet med att träffas regelbundet i nätverksform är en ökad samverkan mellan kommunerna, erfarenhetsutbyte och inspiration.

Mötesdatum 2020

  • 28 februari, Ängelholm
  • 8 maj, Ängelholm
  • 28 september, Ängelholm
  • 20 november, Ängelholm

Nätverkets protokoll

2020-02-28

Uppdrag 200306

2020-05-29

Nätverkets medlemmar

Christine Johansson, Bjuv christine.johansson@bjuv.se
Magnus Ohlsson, Båstad magnus.ohlsson@bastad.se
Ellen Prütz, Helsingborg ellen.prutz2@helsingborg.se
Nicolas Ferreira, Helsingborg nicolas.ferreira@helsingborg.se
Pia Månsson Zander, Helsingborg pia.manssonzander@helsingborg.se
Cecilia Lindestam Viebke, Höganäs cecilia.lindestam-viebke@hoganas.se
Irene Magnusson, Klippan irene.magnusson@klippan.se
Hanna Yasitli, Landskrona hanna.yasitli@landskrona.se
Maria Andersson, Perstorp maria.andersson@perstorp.se
Susanne Bodèn, Svalöv susanne.boden@svalov.se
Sanna Löf, Åstorp sanna.lof@astorp.se
Charlotte Sandström, Ängelholm charlotte.sandstrom@engelholm.se
Jan-Olof Andersson, Örkelljunga janolof.andersson@orkelljunga.se
Anna-Lena Malmborg, Eslöv annalena.bosseldal-malmborg@eslov.se
Stefan Wendelin, Hässleholm stefan.wendelin@hassleholm.se

Translate

You can use Google Translate to translate the contents of familjenhelsingborg.se. To do that, select the language you would like to translate into in the list below.
Please bear in mind, since the Google Translate is an automatically generated translation, we do not take any responsibility for errors in the text.

Close