Kommundirektörsgrupp

Kommundirektörerna inom Familjen Helsingborg är beredningsgrupp inför styrelsens sammanträden. Kommundirektörsgruppen sammanträder cirka tio gånger per år och tar då hand om styrelsens beslut samt bereder nya ärenden.

Sammanträdesdatum 2020

17 januari 08.30-13.00
14 februari 08.30-13.00
13 mars 08.30-13.00
17 april 08.30-13.00
14-15 maj 18.00-16.00
12 juni 08.30-13.00
28 augusti 08.30-13.00
25 september 08.30-13.00
23 oktober 08.30-13.00
27 november 08.30-13.00

Kommundirektörsgruppen

Bjuv, Christer Pålsson christer.palsson@bjuv.se
Båstad, Charlotte Rosenlund Sjövall charlotte.rosenlund.sjovall@bastad.se
Helsingborg, Palle Lundberg palle.lundberg@helsingborg.se
Höganäs, Herman Crespin herman.crespin@hoganas.se
Klippan, Tomas Rikse tomas.rikse@klippan.se
Landskrona, Carina Leffler carina.leffler@landskrona.se
Perstorp, Ulf Bengtsson ulf.bengtsson@perstorp.se
Svalöv, Stefan Larsson stefan.larsson@svalov.se
Åstorp, Jonas Jönsson jonas.jonsson@astorp.se
Ängelholm, Lilian Eriksson lilian.eriksson@engelholm.se
Örkelljunga, Stefan Christensson stefan.christensson@orkelljunga.se

Translate

You can use Google Translate to translate the contents of familjenhelsingborg.se. To do that, select the language you would like to translate into in the list below.
Please bear in mind, since the Google Translate is an automatically generated translation, we do not take any responsibility for errors in the text.

Close