Kommundirektörsgrupp

Kommundirektörerna inom Familjen Helsingborg är beredningsgrupp inför styrelsens sammanträden. Kommundirektörsgruppen sammanträder cirka tio gånger per år och tar då hand om styrelsens beslut samt bereder nya ärenden.

Sammanträdesdatum 2019

18 januari kl. 13.00-17.00

15 februari kl. 08.30-12.30

5 april kl. 08.30-12.30

17 maj kl. 08.30-12.30

14 juni kl. 08.30-12.30

16 augusti kl. 08.30-12.30

6 september kl. 08.30-12.30

3 oktober, heldag

22 november, kl. 08.30-12.30

Kommundirektörsgruppen

Bjuv, Christer Pålsson christer.palsson@bjuv.se
Båstad, Erik Lidberg erik.lidberg@bastad.se
Helsingborg, Palle Lundberg palle.lundberg@helsingborg.se
Höganäs, Herman Crespin herman.crespin@hoganas.se
Klippan, Tomas Rikse tomas.rikse@klippan.se
Landskrona, Christian Alexandersson christian.alexandersson@landskrona.se
Perstorp, Ulf Bengtsson ulf.bengtsson@perstorp.se
Svalöv, Stefan Larsson stefan.larsson@svalov.se
Åstorp, tf. Paul Eklund paul.eklund@astorp.se
Ängelholm, Lilian Eriksson lilian.eriksson@engelholm.se
Örkelljunga, tf Stefan Christensson stefan.christensson@orkelljunga.se

Translate

You can use Google Translate to translate the contents of familjenhelsingborg.se. To do that, select the language you would like to translate into in the list below.
Please bear in mind, since the Google Translate is an automatically generated translation, we do not take any responsibility for errors in the text.

Close