Kommundirektörsgrupp

Kommundirektörerna inom Familjen Helsingborg är beredningsgrupp inför styrelsens sammanträden. Kommundirektörsgruppen sammanträder cirka tio gånger per år och tar då hand om styrelsens beslut samt bereder nya ärenden.

Sammanträdesdatum 2021

15 januari 08.00-11.00
5 februari 09.00-12.00
1 april 09.00-10.30
16 april 09.00-12.00
21 maj 09.00-12.00
18 juni 09.00-12.00
27 augusti 09.00-12.00
8 oktober 09.00-12.00
12 november 08.00-11.00

Kommundirektörsgruppen

Bjuv, Christer Pålsson christer.palsson@bjuv.se
Båstad, Charlotte Rosenlund Sjövall charlotte.rosenlund.sjovall@bastad.se
Helsingborg, Palle Lundberg palle.lundberg@helsingborg.se
Höganäs, Herman Crespin herman.crespin@hoganas.se
Klippan, Tomas Rikse tomas.rikse@klippan.se
Landskrona, Carina Leffler carina.leffler@landskrona.se
Perstorp, Ulf Bengtsson ulf.bengtsson@perstorp.se
Svalöv, Stefan Larsson stefan.larsson@svalov.se
Åstorp, Jonas Jönsson jonas.jonsson@astorp.se
Ängelholm, Kristina Magnusson kristina.magnusson@engelholm.se
Örkelljunga, Stefan Christensson stefan.christensson@orkelljunga.se

Translate

You can use Google Translate to translate the contents of familjenhelsingborg.se. To do that, select the language you would like to translate into in the list below.
Please bear in mind, since the Google Translate is an automatically generated translation, we do not take any responsibility for errors in the text.

Close